<<< Wstecz
VEKA Softline jest nowoczesną, sprawdzoną i szczególnie wszechstronną linią profili okiennych i szczególnie wszechstronną linią profili okiennych o zaokrąglonych krawędziach. Wysokoudarowe, trzykomorowe profile oraz specjalne wzmocnienia stalowe o dużych przekrojach powodują, że ta konstrukcja profili jest wyjątkowo trwała. Posiada również znakomite parametry izolacji akustycznej i termicznej. Systemy eurok wchodzące w skład linii Softline wyróżniają się dużą odpornością na obciążenia, trwałością i atrakcyjnym wzornictwem.

VEKA Softline 213, to kolejne wzbogacenie systemu VEKA Softline AD. Jest to nowoczesna konstrukcja nawiązująca do systemu VEKA Softline AD i wykazująca wszystkie jego zalety. Dodatkowo w systemie tym oś wrębu okuciowego wynosi 13 mm, co pozwala na zastosowanie okuć najnowszej generacji, zwiększających bezpieczeństwo i walory użytkowe okien. Niższa wysokość profili serii Softline 213 pozwala na lepsze doświetlenie mieszkania. Jest to szczególnie istotne przy wymianie okien w budynkach, gdzie powiększenie otworów jest ograniczone lub niemożliwe.

VEKA Softline 213 to system dla tych, którzy lubią okna o łagodnie zarysowanych kształtach. Oferuje rozwiązanie do bardzo różnorodnych obiektów budowlanych. Jest stosowany poczynając od budownictwa jednorodzinnego, aż po budynki wielorodzinne, bloki mieszkalne, czy budynki użyteczności publicznej. System Softline 213 posiada znakomite parametry techniczne, które spełniają wszystkie wymagania stawiane dużym obiektom budowlanym.
EUROK PHU OKNA I DRZWI

Rzetelna Firma

Twoje-Miasto
© Twoje-Miasto Sp. z o.o.