trocalPółzlicowany układ ościeżnic i skrzydeł nadaje wyjątkowy styl oknom typu TROCAL InnoNova_40.A5 balance. Dzięki małej szerokości widocznej są one piękne nie tylko pod względem formy. Ich wyraźne i lekko zaokrąglone kontury stwarzają wyjątkowe możliwości optyznej aranżacji fasad.

Podwyższona szczelność
System z uszczelka przylgową wyróżnia się zastosowaniem wewnętrznej i zewnętrznej uszczelki o zwiększonej powierzchni przylegania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów przewietrzania, okna są wentylowane tam gdzie powinny (aprobata techniczna AT-15-6179/2006). Elastyczne uszczelki o dgługotrwałej żywotności gwarantują perfekcyjną ochronę przestrzeni między skrzydłem a śocieżnica okna.

Podwyżoszna sztywność System 5-komorowy
Wyjątkowy w swoim rodzaji kształ komór; wzorowany na najlepszych rozwiązaniach natury, przypominający plastry miodu. Rozwiązanie to zapewnia wysoką stabilność okna i nie dopuszcza do odkształcania się profili.

Kolory i wzory
Pfoile okienne występują w bogatej palecie kolorów. Powlekane jednostronnie, jak i dwustronnie okleiną drewnopodobną w szerokiej gamie wzorów. Okna i fasady zyskują dzięki ich zastosowaniu nowy wygląd

Podwyższona izolacja cieplna
Zaostrzone wymogi, określane normami w zakresie ochorny energii cieplnej, są spełnione z dużą nadwyżką. Uzyskujemy to dzięki głębokości budowlanej równej 70mm i ilości komór powietrzynych wewnątrz kształtowników okiennyc. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na osiągnięcie jednego z najlepszych w tej klasie współczynnika przenikania ciepła Uf.

W zgodzie z Naturą
Technologia bezpołowiowa
greenline
Oznaza odpowiedzialność za stosowanie przyjaznych otoczniu i nieszkodliwych dla człowieka tworzyw sztucznych. Jest to nasz aktywny udział w przestrzeganiu wytycznych dotyczących dbałości o środowisko.
EUROK PHU OKNA I DRZWI

Rzetelna Firma

Twoje-Miasto
© Twoje-Miasto Sp. z o.o.